В Одесі депутати масово складають мандати

09 лютого 2024 р. 22:51

В Одесі депутати масово складають мандати

Фото: Думська

Відразу чотири депутати складають мандати на черговій сесії Одеської міської ради.

Про це йде в проєктах рішення, повідомляє "Центр публічних розслідувань".

Написали заяви про дострокове припинення повноважень депутатка Олександра Ковальчук ("Слуга народу"), Володимир ІвановІлля Фрейман (партія Шарія) та Діна Яценко (ОПЗЖ).

За даними кампанії "Атестація депутатів місцевих рад"Іванов, Фрейман та Яценко жодного разу не з'явилися в сесійній залі з 24 лютого 2022 року.


Інфографіка: "Атестація депутатів місцевих рад"

 Про причини складання мандату раніше повідомила лише Олександра Ковальчук. Вона зазначила, що залишається з фракцією "Слуга народу" у ролі радниці та продовжить брати участь у їхніх засіданнях та підготовці до сесій.

Читайте також: Перезапуск команди Труханова, нова більшість та втеча депутатів: підсумки місцевого самоврядування в Одесі

"Продовжу співпрацю з міськими бібліотеками та планую завершити всі розпочаті проєкти. Я довго зважувала це рішення і, повірте, воно свідоме", — написала вона в Фейсбуці 30 листопада 2023 року.

Проте сесія міської ради 7 грудня 2023 року не підтримала це рішення.

Зазначимо, що 29 листопада депутати Одеської міськради Вадим Терещук із партії "Європейської солідарності" та Олена Коробкова від "Слуги народу" склали свої мандати. Їхні заяви підтримали під час сесії міськради.

Також в міській раді відразу декілька депутатів змінюють постійні комісії. Депутат Одеської міської ради Олексій Єремиця стане головою постійної комісії Одеської міської ради з питань охорони здоров’я замість Віталія Саутьонкова.

 Олександр Едельман перейде зі складу постійної комісії Одеської міської ради з питань житлово-комунального господарства у комісію з питань культури, туризму і міжнародних відносин.

Сергій Узунов буде включений до складу постійної комісії Одеської міської ради з питань екології, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, зв’язку та інформаційних технологій.

Зазначимо, що депутатів Віталія Саутьонкова та Віктора Баранського ("Опозиційна платформа-За життя") викликали повістками до Національного антикорупційного бюро. Їх звинувачують у заволодінні 32 суднами "Українського Дунайського пароплавства". Депутати мають прибути до одеського відділення НАБУ 12 та 13 лютого для допиту та вручення процесуальних документів у кримінальній справі.

Олеся Калайтович